Od Autorów zamienniki

Dziękujemy, że odwiedzasz strony naszego serwisu.

Na stronie znajdziesz informacje na temat zamienników leków, które dostępne są na rynku. Do prezentacji tych informacji wykorzystaliśmy informacje dostępne publicznie, które oparte są o dane producentów danego specyfiku.

Uwaga!

Pamiętaj, że najlepszym źródłem informacji o leku to jego ulotka. Mając wątpliwości co do jego działania, przeciwwskazań, działań niepożądanych lub interakcjach powinno udać się najpierw do lekarza lub farmaceuty. Jeśli na naszych stronach znajdzie się informacja o istnieniu lub braku zamienników przyjmij te wiadomości z dozą niepewności i zastosuj swój własny zdrowy rozsądek w dozowaniu leku i skonsultuj się osobiście z osobą o większej wiedzy na temat środków farmaceutycznych.

Korzystanie z serwisu jest akceptacją regulaminu oraz faktu iż informacje zamieszczone na stronach mają charakter opiniotwórczy i nie mogą stanowić podstawy do podejmowania decyzji o przebiegu leczenia. Regulamin serwisu

 

Przykładamy bardzo dużo starań by udostępniane przez nas informacje były prawdziwe i aktualne. Jednakże nie możemy wykluczyć problemów technicznych i błędów merytorycznych na naszym serwisie. Jeśli widzisz lub nawet przypuszczasz że wystąpił taki problem- nie zwlekaj i poinformuj nas o tym!!

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do współpracy !

Zapraszamy również przedstawicieli Mediów !

Pozdrawiamy

zespół sprawdzlek.pl

kontakt@sprawdzlek.pl


Cała treść zawarta na stronach SprawdzLek.pl nie może być używana i w jakikolwiek sposób wykorzystywana bez wiedzy oraz potwierdzonej zgody autorów SprawdzLek.pl.

Nasz regulamin serwisu dostępny jest tutaj -> Regulamin serwisu