Glucardiamid, zamienniki


Na tej stronie poznasz zamienniki leku Glucardiamid spotykane w aptekach.
Dowiesz się o możliwych refundacjach NFZ i jaka jest cena leku. Pamiętaj również sprawdzic ceny Glucardiamid bez refundacji bo one mogą być one tańsze. Upewnij się, że kupujesz w aptece leki w dobrej cenie i których potrzebujesz.

Pamiętaj
Przed zakupem leku poproś o pomoc farmaceuty lub lekarza.
Zamienniki leków umieszczone na naszej stronie to propozycje, które zawsze skonsultuj z twoim lekarzem lub farmaceutą przed ich zażyciem.
Napisz co sądzisz o zamiennikach leku Glucardiamid

Informacje o Glucardiamid

Informacje o Glucardiamid:

Dostępność: Bez recepty (OTC)
Postać leku: pastylki
Podmiot odpowiedzialny: GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.

Cena Glucardiamid
Opinie o Glucardiamid

Sprawdź komentarze opinie o Glucardiamid:

Ulotka Glucardiamid
Gdzie kupić Glucardiamid?

Szukasz gdzie można kupić Glucardiamid?

Oto lista aptek i sklepów z Glucardiamid:

Forum Glucardiamid

Lista pytań na forum o Glucardiamid:

Jeśli chcesz zadać swoje pytanie na FORUM to skorzystaj z linka
Zadaj nowe pytanie na forum

Zamienniki Glucardiamid - SPRAWDŹ

Zamienniki leku Glucardiamid : • Pamiętaj,
  że treść tej strony dotyczącej Glucardiamid, to informacje o charakterze poglądowym i mogą zawierać błędy. Najważniejsze są zalecenia lekarza lub farmaceuty oraz inforamcje zawarte w ulotce z opakowania leku. Szczegóły przeczytaj koniecznie na stronie od autorów gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu

  REFUNDOWANE zamienniki Glucardiamid

  Lek Glucardiamid nie jest refundowany przez NFZ, obowiązuje cena rynkowa
  Potrzebujesz kupić Glucardiamid ? Proponujemy aptekę:

  Dodaj aptekę do listy

  Opinie o Glucardiamid (5)

  1. Od wielu lat leczę się na „wieńcówkę” . W stanach silnego osłabienia glukardiamid jest jedynym lekiem , który stawia mnie na nogi. Próbowałam Kardiamid z kofeiną . To nie to samo . Prawdopodobnie długoletnie branie tych samych leków powoduje duże spadki ciśnienia i osłabienie [Bisocard i Cozaar }.Mam chory żołądek i nie mogę podnosić ciśnienia kawą .

  2. dzisiaj usłuszałam w aptece taką informację, że glucardiamid przestał być produkowany, ale z tego co czytam o lekach w Polsce , to są wywożone do Niemiec, bo są dla nich tańsze, a więc dla Polaków się już nie produkuje, bo i po co.

  3. Producent Glucardiamidu twierdzi ,ze wina lezy po stronie GIF jakoze zmieniono pewien skłądnik leku i nie wydano zezwolenia na sprzedaz -LEKU NIE MA W APREKACH W CAŁYM KRAJU CZY TO NIE SKANDAL!!

  4. To co się wyprawia z chorymi w tym kraju to skandal.Otwiera się sklepy z ”odżywkami”/w domysle-dopalacze/,a wycofuje leka przydatny dla ludzi chorych,osłabionych.
   Niby taki drobiazg -Glucardiamid,a nieraz uratował mi życie,bo na ulicy czy w sklepie,gdy słabłam ze spadku ciśnienia ratował mnie przed upadkiem i omdleniem.Teraz boje się z domu wyjść. Gdzie jest Minister Zdrowia??????????

  5. To co się wyprawia z chorymi w tym kraju to skandal.Otwiera się sklepy z ”odżywkami”/w domysle-dopalacze/,a wycofuje lek przydatny dla ludzi chorych,osłabionych.
   Niby taki drobiazg -Glucardiamid,a nieraz uratował mi życie,bo na ulicy czy w sklepie,gdy słabłam ze spadku ciśnienia ratował mnie przed upadkiem i omdleniem.Teraz boje się z domu wyjść. Gdzie jest Minister Zdrowia??????????

  A Ty polecasz jakiś zamiennik Glucardiamid? Napisz swoją historię, podziel się uwagami

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *